I tid
Framme: Linköping C 23:57
SJ Tåg 551
Stockholm C → Linköping C
Följ realtidstidtabellen för SJ Tåg 551 (Stockholm C - Linköping C).
Vilken är rutten för SJ Tåg 551?
SJ Tåg 551 följer rutten: Stockholm C - Linköping C.
Vilken typ av tåg är SJ Tåg 551?
SJ Tåg 551 är ett Tåg-tåg.
Är SJ Tåg 551 vanligtvis i tid?
På senare tid har SJ Tåg 551 varit i tid 40 % av gångerna och ställts in 0 av 5 trafikdagar.
SJ Tåg 551
Punktlighetshistorik
Punktlighet
Genomsnittlig försening
Genomsnittlig försening per dag
Minuter i förhållande till tidtabellen