Endast tidtabell
Nästa stopp: Sala 22:08
Framme: Uppsala C 22:52
MÄLAB Tåg 12194
Sala → Uppsala C
Följ realtidstidtabellen för MÄLAB Tåg 12194 (Sala - Uppsala C).
Vilken är rutten för MÄLAB Tåg 12194?
MÄLAB Tåg 12194 följer rutten: Sala - Uppsala C.
Hur lång är resan med MÄLAB Tåg 12194?
Den schemalagda resan med MÄLAB Tåg 12194 tar cirka 44 minuter.
Vilken typ av tåg är MÄLAB Tåg 12194?
MÄLAB Tåg 12194 är ett Tåg-tåg.
Är MÄLAB Tåg 12194 vanligtvis i tid?
På senare tid har MÄLAB Tåg 12194 varit i tid 100 % av gångerna och ställts in 0 av 8 trafikdagar.
MÄLAB Tåg 12194
Punktlighetshistorik
Punktlighet
Genomsnittlig försening
Genomsnittlig försening per dag
Minuter i förhållande till tidtabellen