Endast tidtabell
Nästa stopp: Östersund C 06:04
Framme: Stockholm C 10:58
SJ Tåg 591
Östersund C → Stockholm C
Följ realtidstidtabellen för SJ Tåg 591 (Östersund C - Stockholm C).
Vilken är rutten för SJ Tåg 591?
SJ Tåg 591 följer rutten: Östersund C - Stockholm C.
Hur lång är resan med SJ Tåg 591?
Den schemalagda resan med SJ Tåg 591 tar cirka fyra timmar 54 minuter.
Vilken typ av tåg är SJ Tåg 591?
SJ Tåg 591 är ett Tåg-tåg.
Är SJ Tåg 591 vanligtvis i tid?
På senare tid har SJ Tåg 591 varit i tid 29 % av gångerna och ställts in 0 av 17 trafikdagar.
SJ Tåg 591
Punktlighetshistorik
Punktlighet
Genomsnittlig försening
Genomsnittlig försening per dag
Minuter i förhållande till tidtabellen