Endast tidtabell
Nästa stopp: Tranås 21:45
Framme: Nässjö C 22:13
JLT Tåg 27635
Tranås → Nässjö C
Följ realtidstidtabellen för JLT Tåg 27635 (Tranås - Nässjö C).
Vilken är rutten för JLT Tåg 27635?
JLT Tåg 27635 följer rutten: Tranås - Nässjö C.
Hur lång är resan med JLT Tåg 27635?
Den schemalagda resan med JLT Tåg 27635 tar cirka 28 minuter.
Vilken typ av tåg är JLT Tåg 27635?
JLT Tåg 27635 är ett Tåg-tåg.
Är JLT Tåg 27635 vanligtvis i tid?
På senare tid har JLT Tåg 27635 varit i tid 96 % av gångerna och ställts in 1 av 26 trafikdagar.
JLT Tåg 27635
Punktlighetshistorik
Punktlighet
Genomsnittlig försening
Genomsnittlig försening per dag
Minuter i förhållande till tidtabellen