Endast tidtabell

Nästa stopp: Charlottenberg 08:19

RV Tåg 18940

Charlottenberg → Karlstad C

Följ realtidstidtabellen för RV Tåg 18940 (Charlottenberg - Karlstad C).

Fråga Claude eller ChatGPT om det här tåget

Vilken är rutten för RV Tåg 18940?

RV Tåg 18940 följer rutten: Charlottenberg - Karlstad C.

Hur lång är resan med RV Tåg 18940?

Den schemalagda resan med RV Tåg 18940 tar cirka en timme 19 minuter.

Vilken typ av tåg är RV Tåg 18940?

RV Tåg 18940 är ett Tåg-tåg.

Är RV Tåg 18940 vanligtvis i tid?

På senare tid har RV Tåg 18940 varit i tid 100 % av gångerna och ställts in 0 av 4 trafikdagar.

RV Tåg 18940

Punktlighetshistorik

Punktlighet

Genomsnittlig försening

Genomsnittlig försening per dag

Minuter i förhållande till tidtabellen

Daglig historik

Tåg på kartanTåg på kartan