JLT Buss 77673

Värnamo C → Alvesta

Volg het realtime schema van JLT Buss 77673 (Värnamo C - Alvesta).

Wat is de route van JLT Buss 77673?

JLT Buss 77673 volgt de route: Värnamo C - Alvesta.

Hoe lang duurt de reis van JLT Buss 77673?

De geplande reis van JLT Buss 77673 duurt ongeveer 1 hour 8 minutes.

Wat voor type trein is JLT Buss 77673?

JLT Buss 77673 is een Buss-trein.

De stiptheidsgeschiedenis is niet beschikbaar voor deze trein.

Treinen op de kaartTreinen op de kaart