Alleen dienstregeling
Volgende stop: Stockholm C 05:47
Aankomst: Karlstad C 08:31
SJ Tåg 621
Stockholm C → Karlstad C
Volg het realtime schema van SJ Tåg 621 (Stockholm C - Karlstad C).
Wat is de route van SJ Tåg 621?
SJ Tåg 621 volgt de route: Stockholm C - Karlstad C.
Hoe lang duurt de reis van SJ Tåg 621?
De geplande reis van SJ Tåg 621 duurt ongeveer 2 hours 44 minutes.
Wat voor type trein is SJ Tåg 621?
SJ Tåg 621 is een Tåg-trein.
Is trein SJ Tåg 621 meestal op tijd?
Recent was trein SJ Tåg 621 in 47% van de gevallen op tijd en werd hij op 0 van de 17 dienstdagen geannuleerd.
SJ Tåg 621
Stiptheidsgeschiedenis
Stiptheid
Gemiddelde vertraging
Gemiddelde vertraging per dag
Minuten ten opzichte van de dienstregeling