RV Buss 58920

Karlstad C → Kristinehamn

Volg het realtime schema van RV Buss 58920 (Karlstad C - Kristinehamn).

Wat is de route van RV Buss 58920?

RV Buss 58920 volgt de route: Karlstad C - Kristinehamn.

Hoe lang duurt de reis van RV Buss 58920?

De geplande reis van RV Buss 58920 duurt ongeveer 45 minutes.

Wat voor type trein is RV Buss 58920?

RV Buss 58920 is een Buss-trein.

De stiptheidsgeschiedenis is niet beschikbaar voor deze trein.

Treinen op de kaartTreinen op de kaart