Alleen dienstregeling

Volgende stop: Märsta 20:30

SLL Pendeltåg 2969

Märsta → Södertälje Centrum

Volg het realtime schema van SLL Pendeltåg 2969 (Märsta - Södertälje Centrum).

Vraag Claude of ChatGPT naar deze trein

Wat is de route van SLL Pendeltåg 2969?

SLL Pendeltåg 2969 volgt de route: Märsta - Södertälje Centrum.

Hoe lang duurt de reis van SLL Pendeltåg 2969?

De geplande reis van SLL Pendeltåg 2969 duurt ongeveer 1 hour 24 minutes.

Wat voor type trein is SLL Pendeltåg 2969?

SLL Pendeltåg 2969 is een Pendeltåg-trein.

Is trein SLL Pendeltåg 2969 meestal op tijd?

Recent was trein SLL Pendeltåg 2969 in 100% van de gevallen op tijd en werd hij op 0 van de 8 dienstdagen geannuleerd.

SLL Pendeltåg 2969

Stiptheidsgeschiedenis

Stiptheid

Gemiddelde vertraging

Gemiddelde vertraging per dag

Minuten ten opzichte van de dienstregeling

Dagelijkse geschiedenis

Treinen op de kaartTreinen op de kaart