ITAB Tåg 24669

Gällivare C → Östersund C

Volg het realtime schema van ITAB Tåg 24669 (Gällivare C - Östersund C).

Wat is de route van ITAB Tåg 24669?

ITAB Tåg 24669 volgt de route: Gällivare C - Östersund C.

Hoe lang duurt de reis van ITAB Tåg 24669?

De geplande reis van ITAB Tåg 24669 duurt ongeveer 11 hours 37 minutes.

Wat voor type trein is ITAB Tåg 24669?

ITAB Tåg 24669 is een Tåg-trein.

De stiptheidsgeschiedenis is niet beschikbaar voor deze trein.

Treinen op de kaartTreinen op de kaart