Alleen dienstregeling
Volgende stop: Ystad 08:46
Aankomst: Kävlinge 10:06
SKANE Tåg 1758
Ystad → Kävlinge
Volg het realtime schema van SKANE Tåg 1758 (Ystad - Kävlinge).
Wat is de route van SKANE Tåg 1758?
SKANE Tåg 1758 volgt de route: Ystad - Kävlinge.
Hoe lang duurt de reis van SKANE Tåg 1758?
De geplande reis van SKANE Tåg 1758 duurt ongeveer 1 hour 20 minutes.
Wat voor type trein is SKANE Tåg 1758?
SKANE Tåg 1758 is een Tåg-trein.
Is trein SKANE Tåg 1758 meestal op tijd?
Recent was trein SKANE Tåg 1758 in 56% van de gevallen op tijd en werd hij op 1 van de 26 dienstdagen geannuleerd.
SKANE Tåg 1758
Stiptheidsgeschiedenis
Stiptheid
Gemiddelde vertraging
Gemiddelde vertraging per dag
Minuten ten opzichte van de dienstregeling