Alleen dienstregeling
Volgende stop: Gamlestaden 01:24
Aankomst: Vänersborg C 02:17
VASTTRAF Tåg 17304
Göteborg C → Vänersborg C
Volg het realtime schema van VASTTRAF Tåg 17304 (Göteborg C - Vänersborg C).
Wat is de route van VASTTRAF Tåg 17304?
VASTTRAF Tåg 17304 volgt de route: Göteborg C - Vänersborg C.
Hoe lang duurt de reis van VASTTRAF Tåg 17304?
De geplande reis van VASTTRAF Tåg 17304 duurt ongeveer 1 hour 2 minutes.
Wat voor type trein is VASTTRAF Tåg 17304?
VASTTRAF Tåg 17304 is een Tåg-trein.
Is trein VASTTRAF Tåg 17304 meestal op tijd?
Recent was trein VASTTRAF Tåg 17304 in 75% van de gevallen op tijd en werd hij op 0 van de 8 dienstdagen geannuleerd.
VASTTRAF Tåg 17304
Stiptheidsgeschiedenis
Stiptheid
Gemiddelde vertraging
Gemiddelde vertraging per dag
Minuten ten opzichte van de dienstregeling