Alleen dienstregeling

Volgende stop: Kalmar C 20:00

SKANE Tåg 1153

Kalmar C

Volg het realtime schema van SKANE Tåg 1153 (Kalmar C - ).

Vraag Claude of ChatGPT naar deze trein

Wat is de route van SKANE Tåg 1153?

SKANE Tåg 1153 volgt de route: Kalmar C.

Wat voor type trein is SKANE Tåg 1153?

SKANE Tåg 1153 is een Tåg-trein.

Is trein SKANE Tåg 1153 meestal op tijd?

Recent was trein SKANE Tåg 1153 in 58% van de gevallen op tijd en werd hij op 2 van de 26 dienstdagen geannuleerd.

SKANE Tåg 1153

Stiptheidsgeschiedenis

Stiptheid

Gemiddelde vertraging

Gemiddelde vertraging per dag

Minuten ten opzichte van de dienstregeling

Dagelijkse geschiedenis

Treinen op de kaartTreinen op de kaart